Felicitare – 35 de ani de activitate ai IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica

Felicitare – 35 de ani de activitate ai IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica

Jan 31, 2025 - 15:00
Jan 31, 2025 - 16:17
 0  16
Felicitare – 35 de ani de activitate ai IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Felicitare – 35 de ani de activitate ai IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica?

Astăzi, marcăm cu mândrie 35 de ani de activitate ai IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica, o perioadă în care profesionalismul, devotamentul și grija pentru sănătatea oamenilor au fost mereu pe primul loc.❤️
Cu această ocazie, Diana GUBA, Pretorul sectorului Botanica, a adresat un mesaj de apreciere întregii echipe medicale:

„Felicit întreaga echipă a IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica, pentru dedicarea și efortul depus zi de zi în slujba comunității. Profesionalismul vostru este un exemplu demn de urmat, iar rezultatele muncii voastre se reflectă în viețile salvate și în sănătatea locuitorilor. Vă doresc mult succes, putere de muncă și realizări frumoase în continuare!"
De-a lungul acestor ani, ați demonstrat o implicare exemplară în îmbunătățirea serviciilor de sănătate și în sprijinirea cetățenilor. Fiecare succes pe care l-ați obținut reflectă dedicarea și responsabilitatea de care ați dat dovadă zi de zi.

La mulți ani, IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica!
Să continuați să fiți un pilon de încredere pentru sănătatea comunității noastre!